طراحی فروشگاه اینترنتی

اگر کسب و کار شما در اینترنت نباشد ، کسب و کار شما سهمی از تجارت ندارد. (بیل گیتس)

خدمات شرکت برنامه نویسی افق

شرکت افق به پشتوانه ۸ سال سابقه و تیمی متشکل از متخصصین راه اندازی استارت آپ ، برنامه نویسی موبایل ، وب و سرور به صاحبان ایده و کسب و کار کمک می کند تا از طریق راه حل های فناوری تحول ایجاد کنند.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد. ما اینجاییم تا با طراحی یک وب سایت اختصاصی طی یک فرآیند بهینه و هدفمند ، شما را از رقبایتان متمایز کنیم.

طراحی اپلیکیشن

طراحی نرم افزار برای گوشی های همراه در کسب و کار شما تاثیر بسیار زیادی را خواهد گذاشت. شما با داشتن اپلیکیشن iOS و Android علاوه بر جذب بازدید کننده و مشتریان بیشتر ، اعتبار بیشتر به کسب و کار خود خواهید داد.

طراحی فروشگاه اینترنتی

ما برای هر نوع محصول و خدمتی که به مشتریان ارائه می نمایید ، راهکارهای ویژه ای جهت رونق بخشی به بازار شما داریم. در صورتی که میخواهید از فضای وب استفاده نموده و موفقیت خود را چند برابر کنید با ما تماس بگیرید.

چرا افق را انتخاب کنید؟

افق ، ارائه دهنده راهکارهای تحت وب ، با در اختیار داشتن تجربه ی نمونه‌کارهای استارتاپی و متنوع و همچنین با اتکا به توانایی و دانش فنی تیم خلاق و جوان خویش ، پتانسیل اجرای پروژه‌های مختلف با امکانات و انتظارات خاص شما را در خود ایجاد نموده است. وب سایت ها و اپلیکیشن های طراحی و اجرا شده توسط ما ، نماینده و برآیند توان این تیم است. باور تیم ما بر این اساس استوار است که پروژه ی مد نظر شما ، می‌بایست منجر به رونق کسب و کارتان گردد. بدهی است که درخشش و خرسندی شما باعث درخشش و سرفرازی ماست.

سرعت خیره کننده در ایران

هنگامی کاربر ایرانی سایت شما را فراخوانی می‌کند ، بدلیل فاصله کوتاه بین سرور در داخل کشور و کاربر ، سرعت فوق‌العاده‌ای تجربه خواهد کرد.

بی تاثیر از قطعی اینترنت

در زمان قطعی اینترنت بین‌المللی ،‌ وب سایت شما بدون هیچ مشکل و اختلالی کاملاً در دسترس عموم خواهد بود؛ چون در دیتاسنترهای داخلی میزبانی میشود.

بدون اختلال درگاه پرداخت

از آنجایی که بانک‌ها معمولاً در داخل ایران میزبانی می شوند ، بدون نگرانی از هرگونه مشکل و اختلال ممکن را با درگاه‌های پرداخت بانکی خواهید داشت.

برای مهاجرت از اینستاگرام به فروشگاه اینترنتی آماده اید؟

اگر محصولات یا خدمات خود را روی صفحه اینستاگرام معرفی میکنید، تبریک میگوییم. شما وارد دنیای کسب و کارهای آنلاین شده اید. الان وقتشه حرفه ای تر عمل کنید و علاوه بر داشتن صفحه اینستاگرام، فروشگاه اینترنتی خود را نیز راه اندازی کنید.

با افق ، کسب‌ و‌ کارت رو آنلاین کن

طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل اختصاصی و حرفه ای می تواند تاثیر بسیاری در رونق کسب و کار شما داشته باشد و جزء لاینفک تعریف هویت برند شما محسوب گردد. ما اینجاییم تا با طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل طی یک فرآیند بهینه و هدفمند ، شما را از رقبایتان متمایز کنیم. شرکت افق علاوه بر داشتن نیروهای متخصص در تمامی زمینه‌های مختلف ، دارای حس تعهد نسبت به مشتریان خود می‌باشد. سرعت عمل ، قرارداد کامل و قید شرایط هر دو طرف ، رفتار مناسب ، ارائه کاری با کیفیت و تخصصی از جمله ویژگی های تیم افق است. همین حالا برای درخواست پروژه خود با ما تماس بگیرید.

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

برای مشاوره رایگان شماره همراه خود را بصورت کامل وارد نمایید.

[contact-form-7 id=”7112″ title=”دریافت مشاوره تخصصی رایگان”]

فهرست