ویژگی های یک فروشگاه آنلاین حرفه ای

نکات طراحی سایت

امروزه با گسترش دنیای اینترنت، فروشگاه آنلاین نیز روز به روز افزایش پیدا کرده است.

کالا: یک فروشگاه آنلاین حرفه ای باید دارای کالای متنوع و با کیفیت باشد و نیز تفکیک و طبقه بندی آنها مناسب باشد تا مشتریان به راحتی به آنان دسترسی داشته باشند و با چند کیلیک ساده به کالای مورد نظر خود را پیدا نمایند.

اعتماد سازی: میدانید که در فروشگاه آنلاین مهم ترین ویژگی اعتماد سازی می باشد،تا زمانی که کاربران به شما اعتماد کافی را نداشته باشند مطمئنا خریدی هم نمی نمایند.

کیفیت فنی بالا: فروشگاه آنلاین که خرید و فروش انجام می دهند باید پشتیبانی فنی خوب و با کیفیتی برخوردار باشد و سرعت و عملکرد بالایی داشته باشد تا کاربران با خیال آسوده خرید نمایند.اگر سایت از لحاظ فنی و پشتیبانی مشکل داشته باشد قطعا مشتری کمتری استقبال می نمایند.

اطلاعات صحیح و بروز:با قرار دادن اطلاعات کامل و توضیحات کامل در مورد محصول وجود داشته باشد تا سوالاتی برای خریدار پیش نیاید و با آگاهی کامل خرید خود را انجام دهند.

پاسخگویی: درفروشگاه آنلاین به دلیل اینکه این فروشگاهها بصورت ۲۴ ساعته می باشد، پاسخگویی سریع  به مشتریان بسیار مهم می باشد.

ایمنی: مشتریان در اطلاعات مالی و خصوصی خود بسیار مهم می باشد و از افشای آن نگران می باشند اگرچه فروشگاه اینترنتی از نظر حفاظت شخصی و خصوصی ایمنی را تضمین می کنند ولی اطلاعاتی در مورد چگونگی مبادلات و اطلاعات شخصی امنیت لازمه را دارند،ارائه نمی نمایند.

نوشتهٔ پیشین
۱۰ مشکل طراحی وب سایت که به کسب و کار آنلاین شما آسیب میرساند (قسمت اول)
نوشتهٔ بعدی
مراحل ساخت یک اپلیکیشن

Related Posts

No results found

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست