طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل

امروزه در عصر اطلاعات و تکنولوژی ، افزایش روز افزون وابستگی زندگی افراد به ابداعات بشر امری اجتناب ناپذیر است. به طوری که زندگی روزمره‌ی عده‌ی بسیاری بدون استفاده از اینترنت و تلفن همراه دچار اخلال جدی میشود. در این میان اپلیکشن های تلفن همراه روز به روز سهم بیشتری در روز را به خود اختصاص میدهند. البته بیشترین سهم در این میان به اپ های شبکه های اجتماعی اختصاص دارد که عموما برای مصارف ارتباطی ، سرگرمی و در نهایت تجاری به کار برده می‌شوند. اما امروز در دنیای تجارت ، اغلب کسب و کارهای توسعه یافته ، اپلیکیشن مخصوص به خود را دارند. امروزه کمتر کسب و کاری است که با مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS در کنار سایت خود بیگانه باشد.

نقش طراحی اپ موبایل در استارت‌آپ‌ها

امروزه به جایی رسیدیم که غذای خود را از زودفود میخریم ، با اسنپ جا به جا میشویم ، کالاهای دست دوم خود را در دیوار به فروش می رسانیم و یا در ایسام به مزایده میگذاریم ، ویدئو های محبوب خود را از آپارات میبینیم ، لوازم دیجیتال و الکترونیک مورد نیاز خود را از دیجی کالا میخریم ، تخفیف استخر خود را از نت برگ می‌گیریم. و اگر دقت کنید وجه اشتراک تمام این استارت آپ های موفق تسهیل زندگی تعداد زیادی از مردم است. لذا بدیهی است که اگر شما نیز قصد دارید در کسب و کار خود کالا یا خدماتی را برای عموم ارائه کنید که جامعه ی بزرگی از مصرف کنندگان را تحت پوشش قرار دهد اپلیکیشن بهترین ابزار ممکن برای معرفی و توسعه ی آن است.

مخاطبان طراحی اپلیکیشن

  • استارت آپ های موفق
  • شرکت های اسم و رسم دار
  • اشخاص مطرح و سرشناس
  • فروشگاه های بزرگ
  • پایگاه های خبری بزرگ
  • فعالان صنف املاک
  • رستوران های پر مخاطب
  • دانلود سنترهای بزرگ
  • موزیک سنترهای شناخته شده
  • شبکه های اجتماعی بزرگ

مراحل طراحی وب سایت

تماس شما و مشاوره ما
تماس با مشاوران افق :

تماس تلفنی با مشاوران افق بهترین راه برای ارائه ی درخواست های مشتریان و همچنین استفاده از مشاوره های فنی و تخصصی تیم قدرتمند افق است. همکاران ما پس از دریافت درخواست ها و نظرات مشتریان در خصوص پروژه مورد نظر ، اقدام به تهیه فایل راهکارهای پیشنهادی برای هر یک از مشتریان گرامی مینماید. این فایل شامل نحوه اجرای امکانات سیستم درخواستی مشتریان ، مدت زمان انجام ، هزینه ها و امکانات پیشنهادی افق به علاوه تحلیل نمونه های قدرتمند در حوزه های مشابه میباشد. توصیه های مشاوران افق به همراه فایل های ارسالی به مشتریان ، میتواند نقشه راه شما را برای انجام هرچه بهتر خدمات طراحی سایت درآینده باشد. ارائه ی مشاوره های لازم به مشتریان و همچنین ارسال فایل های پیشنهادی به صورت کاملا رایگان برای شما مشتری گرامی صورت میپذیرد.

جلسات و عقد قرارداد
برگزاری جلسات و عقد قرارداد :

بعد از تماس های تلفنی و ارائه ی مشاوره های لازم توسط مشاوران افق ، مشتریان عزیز می‌توانند جهت برگزاری جلسات فنی و موارد قراردادی در شرکت افق حضور داشته باشند. در این جلسات مواردی مانند متن قرارداد ، ریزامکانات طراحی سایت ، زمان بندی انجام پروژه و موارد مالی قرارداد مورد بحث و بررسی کامل قرار می‌گیرند. پس از دستیابی به توافقات کامل ، قرارداد طراحی سایت افق با درج تمامی موارد و جزئیات کامل پروژه عقد شده و مراحل طراحی سایت توسط افق آغاز می‌شود. تعداد این جلسات به نوع پروژه ، امکانات و گشتردگی آن بستگی دارد و ممکن است قبل شروع قرارداد ، نیاز به برگزاری جلسات متعددی به خصوص برای طراحی سایت استارت آپ ها و سیستم های پیچیده باشد. متخصصین افق همواره سعی در بررسی کامل جزئیات پروژه و روند اجرای کار قبل از قرارداد دارند.

طرح گرافیکی ما
نیازهای شما و طرح گرافیکی ما :

بعد از عقد قرارداد در روند طراحی سایت اولین گام برگذاری جلسه بین مشتری و تیم طراحی گرافیکی افق می‌باشد. در این جلسه ، تیم طراحی با سلایق بصری ، رنگ های سازمانی و اصول مورد علاقه مشتری آشنا شده و فرم هایی در این زمینه تکمیل میگردد. تکمیل هرچه بهتر این فرم ها می‌تواند کمک زیادی در روند طراحی وب سایت مورد نظر نماید. تیم طراحی گرافیک افق با توجه به فرم های پر شده در جلسه مطالعات گرافیکی اقدام به طراحی قالب گرافیکی پروژه می‌نماید. این قالب بر اساس آخرین اصول طراحی گرافیک در دنیا طراحی شده و پیش نمایش آن برای مشتری ارسال و نظرات مشتری در این خصوص دریافت میگردد. پس از اعمال نظرات مشتری در خصوص صفحات گرافیکی طراحی شده توسط تیم افق ، قالب و تایید شده توسط مشتریان ، به عنوان قالب نهایی به بخش برنامه نویسی ارسال میگردد.

برنامه نویسی پروژه
شروع برنامه نویسی پروژه :

بعد از تایید قالب گرافیکی سایت ، نوبت به برنامه نویسی پروژه میرسد. تیم برنامه نویسی افق پس از انجام تحلیل های مورد نیاز با توجه به امکانات درخواستی کارفرما ، اقدام به پیاده سازی و کدنویسی بخش های مختلف سایت می‌نمایند در روند انجام این فاز ، همواره کارفرمای پروژه طی گزارشاتی در جریان انجام امور در حال انجام قرار میگیرند. پس از اتمام فاز کدنویسی پروژه وارد فاز تست و رفع ایراد نهایی می‌گردد. در این مرحله کلیه بخش های برنامه نویسی شده در وب سایت مورد تست و استفاده موقت قرارگرفته و ایراد های احتمالی آن ها بر طرف میگردد و پس از این مرحله پیش نمایش سایت در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت. مشتریان عزیز میتوانند عملکرد هر یک از بخش های وب سایت را بررسی و در صورت مشاهده مواردی که نیاز به ویرایش دارند با همکاران ما در ارتباط باشند.

آموزش و پشتیبانی
تحویل ، آموزش و پشتیبانی :

پس از اتمام تمامی فازهای توضیح داده شده ، تایید کارفرما و زمانی که پروژه از هر نظر آماده تحویل به کارفرما باشد ، جلسه تحویل پروژه طراحی سایت برگزار می‌گردد. در این جلسه اطلاعات پنل کاربری وب سایت در اختیار کارفرما قرار می‌گیرید. همچنین جلسات دیگری در خصوص آموزش مدیریت وب سایت به کارفرما بعد از تحویل پروژه برگزار می‌گردد در جلسات آموزشی ، نحوه کار با تمام بخش های وب سایت طراحی شده به صورت حضوری به مشتریان آموزش داده میشود. کلیه وب سایت های طراحی شده در شرکت افق از پشتیبانی رایگان تا مدت زمانی خاص بهره مند بوده و تیم افق در خصوص مشکلات احتمالی در خصوص مدیریت ، امکانات و آموزش بخش های مختلف سایت در کنار مشتریان خود خواهد بود. همچنین روند پشتیبانی وب سایت پس از اتمام مدت زمان پشتیبانی رایگان قابل تمدید می باشد.

ویژگی های طراحی وب سایت افق

میزبانی وب پایدار
برنامه نویسی با سیستم مدیریت محتوا
کاربردپذیری و تجربه‌کاربری
طراحی و پیاده سازی مبتنی بر سئو
گرافیک اختصاصی و هویت بصری
امنیت تضمین شده
پشتیبانی و آموزش
سرعت بالا
امکانات کامل
رابطه کاربری واکنش گرا
خلاقیت و ابتکار
توسعه پذیری
میزبانی وب پایدار
Stable Web Hosting

در دسترس بودن وب سایت شما در هر ساعت از شبانه روز ، حائز اهمیت بسیار بالایی است. کاربر و ربات موتور جستجو به هیچ وجه نباید با سرعت لود آهسته و یا صفحه حاوی ارور سرور مواجه گردد.

برنامه نویسی با سیستم مدیریت محتوا
Programming with Dedicated CMS

لازمه ی تبدیل وبسایت از حالت استاتیک به داینامیک ، برنامه نویسی وب سایت های پیشرفته و حرفه ای با پنل ادمین کابر پسند است که منجر به تمایل مضاعف مدیر سایت به آپدیت مداوم اطلاعات میگردد.

کاربردپذیری و تجربه‌کاربری
Usability & User Experience

تعامل موثر کاربران با وب سایت شما ناشی از طراحی گرافیکی مناسب با اشراف بر اصول UX و پیدا سازی مناسب توسط برنامه نویس سمت کاربر می‌باشد.

طراحی و پیاده سازی مبتنی بر سئو
SEO-Based Design and Implementation

سئو در بخش برون سایت شامل بهینه سازی قالب ، ایجاد تجربه کاربری مناسب و در نظر گرفتن حداقل امکانات لازم در سیستم مدیریت محتوای وب سایت است.

گرافیک اختصاصی و هویت بصری
Dedicated Graphics & Visual Identity

طراحی تعاملی ظاهر مدرن و کاربر پسند است که باعث ثبت برند شما در یاد کاربر می‌گردد. طراح گرافیکی با لحاظ نمودن المان های هویت بصری وب سایت شما را از رقبا متمایز می‌سازد.

امنیت تضمین شده
Guaranteed Security

استفاده از پروتکول HTTPS ، ممانعت از SQL Injection ، استفاده از کپچا برای جلوگیری از اسپمرها ، تعیین سطح دسترسی مناسب اطلاعات ، به کارگیری آنتی ویروس ها و فایروال قدرتمند.

پشتیبانی و آموزش
Support and Training

پس از تحویل وب سایت به مشتری ، فاز پشتیبانی یکساله ی رایگان آغاز می‌گردد که پس از ثبت تیکت مسئله مطرح شده خوانده می‌شود و به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد.

سرعت بالا
High Speed

از مهمترین عوامل تاثیر گذار در تجربه کاربری مناسب کاربر با وب سایت عامل سرعت بارگزاری صفحات مختلف وب سایت است که به لود سرور و برنامه نویسی فرانت بستگی دارد.

امکانات کامل
Complete Features

هر وب سایت اعم از شرکتی ، فروشگاهی و ایده محور امکانات پایه و پیشرفته عمومی و منحصر به فرد خواهد داشت که محدودیتی در اجرا و پیاده سازی ایده ها وجود ندارد.

رابطه کاربری واکنش گرا
Responsive User Interface

امروزه ۹۰ درصد کابران اینترنت در ایران با تلفن همراه کار می‌کنند و با توجه به الگوریتم های جدید موتور جستجو توجه سایت شما به رزولوشن های مختلف بسیار حائز اهمیت است.

خلاقیت و ابتکار
Creativity and Innovation

خلاقت و ابتکار عمل در پیاده سازی هر پروژه ای ، باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر آن پروژه می گردد. هنگام تعریف پروژه بهتر است مشاورانی در کنار شما باشند که پیشنهادات توسعه دهنده داشته باشند.

توسعه پذیری
Extensibility

بدین معنا که سایت تحویل داده به شما در مراحل بعدی به راحتی قابل توسعه و پیشرفت باشد. امکان یا امکانات جدید در زمان مناسب با عملکرد درست قرار گیرد.

مشاهده نمونه کار های مرتبط

سازمان هایی که به ما اعتماد کردند

سفارش خود را ثبت نمایید!

فهرست